Ranking szczoteczek sonicznych do zębów Philips

Nowe produkty

» Brak nowych produktów na tą chwilę

Technologia soniczna PHILIPS Sonicare

Szczoteczka Philips Sonicare działa w oparciu o naszą opatentowaną technologię soniczną. Trzy różne innowacje składają się na naszą technologię szczotkowania:

  • Technologia soniczna wytwarza wyjątkowy ruch końcówek włosia
  • Główki szczoteczek Philips Sonicare zapewniają rezultaty potwierdzone klinicznie
  • Sonicare umożliwia dynamiczny sposób czyszczenia zapewniający uczucie świeżości


Dlaczego warto wybrać  Szczoteczkę soniczną PHILIPS Sonicare?

Dzięki wyjątkowej technologii Sonicare możliwe jest kierowanie płynu głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł, dzięki czemu Twoje zęby będą wyraźnie czystsze, dziąsła zdrowsze a Twój uśmiech bielszy.


Technologia soniczna wytwarza wyjątkowy ruch końcówek włosia

Szczoteczka Philips Sonicare zawdzięcza wyjątkowy ruch włosia (czyli poruszanie się główki szczoteczki w jamie ustnej) połączeniu ruchów o wysokiej częstotliwości i wysokiej amplitudzie. Szczoteczka Sonicare wykonuje więcej ruchów szczotkujących w dwie minuty niż zwykła szczoteczka manualna w miesiąc. Dzięki temu usuwa do 6 razy więcej    płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna, co prowadzi do    czystszych zębów i piękniejszego uśmiechu.

 

Główki szczoteczki Philips Sonicare
zapewniają sprawdzone klinicznie rezultaty

 Nasze profilowane główki szczoteczek pasują do kształtu zębów, dzięki         czemu obejmują większą powierzchnię szczotkowania. W celu maksymalizacji zasięgu włosie układane jest pod precyzyjnymi kątami. Stosujemy niezwykle miękkie włókna zaokrąglone na czubkach, aby stworzyć bezpieczną i delikatną główkę szczoteczki, która zapewnia dokładne czyszczenie.

  

Jak działa opatentowana technologia soniczna Philips Sonicare?

Dynamiczny Sposób Czyszczenia (ang. Dynamic Cleaning Action - DCA)
zapewniający uczucie czystości i świeżości

Wykorzystaj naszą opatentowaną technologię Sonicare, aby na Twojej twarzy zagościł wymarzony uśmiech.
Nasza technologia pozwala na czyszczenie jamy ustnej poprzez:

  • Kierowanie płynu między zęby i za nie, a nawet pod linię dziąseł, gdzie znajdują się największe skupiska bakterii tworzących płytkę nazębną
  • Delikatne masowanie dziąseł, pobudzające krążenie krwi i pomagające usunąć płytkę nazębną
  • Delikatne zmieszanie pasty do zębów i płynów i wytworzenie bogatej w tlen płynnej

 

Technologia szczoteczek sonicznych PHILIPS Sonicare to połączenie wysokiej częstotliwości drgań i szerokiego zakresu ruchu włosia szczoteczki, które wytwarza Dynamiczną Akcję Płynu ( Dynamic Fluid Action - DFA).

Czyszcząca siła 62.000 ruchów Szczoteczki Sonicznej na minutę nadaje dużą prędkość mieszaninie płynu, a szeroki zakres ruchu włosia sprawia, że wtłaczana jest ona gęboko w przestrzenie międzyzębowe oraz wzdłuż lini dziąseł zapewniając doskonałe oczyszczanie nawet do 4 mm poza zasięgiem włosia.

Mieszanina płynu i pasty do zębów powstała podczas Dynamicznej Akcji Płynu (DFA) rozbija i wypłukuje resztki osadów z przestrzeni między zebowych.

15 milionów zadowolonych użytkowników na całym świecie, ponad 140 publikacji i abstraktów z badań klinicznych i laboratoryjnych przeprowadzonych przez ponad 40 uniwersytetów i instytucji badawczych na całym świecie - te wyniki nie mogą kłamać. Ta technologia naprawdę działa.

Fale dźwiękowe emitowane są przez generator dźwięku, który wprowadza włosie szczoteczki w drgania, przez co wytwarza się chmura bąbelków, które "uderzają" o powierzchnię zębów i dziąseł skutecznie usuwając płytkę nazębną i wszelkie przebarwienia.

 

Sonicare gwarantuje niepowtarzalny efekt czyszczący. Specjalnie ukształtowane włosie i dynamiczny przepływ cieczy generowany przez drgania wytwarzane przez główkę szczoteczki zapewni Ci najdelikatniejszą i najdokładniejszą pielęgnację zębów i dziąseł.

Sonicare ze swoją siłą czyszczącą dotrze do każdego miejsca jamy ustnej, niedostępnego dla szczoteczki manualnej. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom czyszczącym, szczoteczka Sonicare stanowi idealne uzupełnienie leczenia implantologicznego i ortodontycznego.

Ona Cię przypilnuje

Dwie minuty - to niezbędny czas by prawidłowo zadbać o higienę jamy ustnej. Często niedbale i zbyt krótko szczotkujesz zęby? Sonicare zadba o efektywność Twojego szczotkowania.

Wbudowany w szczoteczkę procesor z timerem, przypomni Ci odpowiednim sygnałem dźwiękowym, by po upłynięciu każdych kolejnych 30 sekund mycia przejść do kolejnej ćwiartki uzębienia.

Specyficzny mechanizm mycia nie wymaga użycia dużej siły do oczyszczenia powierzchni zębów i dziąseł, dzięki czemu nie uszkodzisz szkliwa i nie podrażnisz dziąseł.

Końcówkę z włosiem możesz w każdej chwili wymienić na nową, a ta charakteryzuje się bardzo dużą trwałością. Producent zaleca jej wymianę co 6 miesięcy. Końcówkę szczoteczki łatwo zdejmuje się i ponownie zakłada jednym ruchem, co pozwala na korzystanie z niej kilku osobom przy użyciu zaledwie jednego uchwytu.

Skuteczna i wygodna

Swoją Sonicare możesz zabrać na wyjazd służbowy, na wakacje. Ładowanie szczoteczki następuje w sposób indukcyjny czyli bezstykowo, nie ma złączek, wejść i niezliczonej ilości kabli.

Wystarczy, że raz na dwa tygodnie umieścisz rękojeść szczoteczki na specjalnej podstawce i naładujesz akumulator.

Spróbuj sam i zakochaj się od pierwszego użycia! :)

Zobacz także: