Ranking szczoteczek sonicznych do zębów Philips

Nowe produkty

» Brak nowych produktów na tą chwilę

Gwarancje i zwroty

Szanowni Państwo,

kupując w sklepie soniczneszczoteczki.pl macie możliwość ZWROTU bądź WYMIANY zakupionego towaru w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia przesyłki.

Zwracany, wymieniany lub reklamowany towar należy odesłać wyłącznie na adres:

F.H.U. MOLAR

ul. Słopnice 1427

34-615 Słopnice

Prosimy pamiętać o zachowaniu dowodu nadania przesyłki.

PAMIĘTAJ - Przedmioty higieniczne i osobistego użytku użyte przez jedną osobę (nawet jedynie w celu sprawdzenia) nie spełniają już więcej wymogów higienicznych do użycia przez inną osobę. W ten sposób noszą one ślad użycia i ze względów na ochronę zdrowia nie uznajemy takich zwrotów.

Przykłady:

- Otwarte tubki past;

- Otwarte hermetyczne lub fabryczne opakowania końcowek do szczoteczek;

- Otwarte opakowania zestawów szczoteczek (nawet jedynie w celu sprawdzenia kompletności zestawu);

- Użyte rękojeści szczoteczek elektrycznych/ sonicznych itp.


--------------------------------------------------------------------------------

POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas [firmę Molar (właściela sklepu soniczneszczoteczki.pl)] o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (przykładowy wzór znajduje się poniżej).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności (z wyjątkiem kosztów dostawy i dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres MOLAR 34-615 Słopnice ul.Słopnice 1427, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Szczegóły dotyczące ZWROTU, WYMIANY i REKLAMACJI produktów znajdą Państwo w REGULAMINIE SKLEPU.

 

W razie wątpliwości prosimy o kontakt:

biuro@molar.com.pl

+48 604 775 047
+48 530 746 745

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania – zespół Soniczneszczoteczki.pl


Pliki do pobrania:
Oświadczenie o odstąpieniu od umowy.doc.