Ranking szczoteczek sonicznych do zębów Philips

Nowe produkty

» Brak nowych produktów na tą chwilę
Jaką Końcówkę PHilips wybrać do Szczoteczki sonicznej Philips Sonicare?

Każdy rodzaj końcówek pasuje do wszystkich modeli PHILIPS Sonicare!

Oto lista wszystkich modeli końcówek do szczoteczk sonicznych philips sonicare:

1. Końcówki Philips DiamomndClean tzw "wybielajace" . Nowy, diamentowy kształt i 3 stopnie miękkości włókien oraz gęstsze i lepiej wyprofilowane włosie zapewniają doskonałe usuwanie osadów i przebarwień, pomagając zachować naturalną biel zębów. Efekty widoczne już po tygodniu stosowania. Końcówki DiamondClean Dostępne są w wesji STANDARD (standardowa główka) oraz MINI (mniejsza główka), sprzedawane są w wersji 2szt oraz 4szt. W kolorze białym oraz czarnym.

 

 

 

2. Końcówki Philips AdativeClean tzw "do głębszego czyszczenia" przestrzeni zębowych. Końcówki te mają szerszą główkę niż pozostałe końcówki Philips Sonciare. Polecane są dla osób dla których standardowe końcówki są nie wystarczalne - nie czują efektu dobrze wyczyszczonych zębów. Z końcówkami philips adaptiveclean będziemy czyścić swoje zęby w niemalże 100% skuteczności. Końcówki to nowość zadebiutowały w Polsce 2015r-11-01. Występują tylko w wersji STANDARD w ilości 2szt oraz 4szt (zalecany jest zakup 4szt - dużo taniej wychodzi)3. Końcówki Philips ProResults - do standardowego czyszczenia, Szeroka powierzchnia czyszcząca oraz konturowany profil włosia zapewniają gruntowne czyszczenie zębów oraz masaż dziąseł, zaś włókna o różnej długości docierają głęboko w przestrzenie międzyzębowe. Są to końcówki które są najdłużej na rynku PHILIPS Sonicare. Zazwyczaj są dołączane do zestawu do zakupionej szczoteczki philips sonicare. Występują w wersji STANDARD oraz MINI w ilośći tylko 4szt. Końcówki te wychodzą najlepiej cenowo. Np. 4sztuki Końcówek Philips ProResults zapłacimy tylko ok. 86zł (jedna końcówka w zestawie jest gratis!) Jeżeli nie masz wygórowanych wymagań to te końcówki będą idealne.
4. Końcówki Philips InterCare do tzw. "ekstremalnego czyszczenia" - szczególne polecane dla osób które np. noszą aparat ortodontyczny. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w główce InterCare powstały z myślą o jeszcze skuteczniejszym usuwaniu osadów głęboko z przestrzeni międzyzębowych. Włókna o 3 stopniach miękkości i 3 długościach. Posiadają nie regularne twarde długości włosia przez co tak szybko nie niszczą się przy aparacie jak inne końcówki Philips. Polecane są też dla osób które inne końcówki nie zadowalały ich i miały efekt sałbo doczyszczonych przestrzeni międzyzębowych.

 

 

5.Końcówki Philips Sensitive - Końcówki bardzo miękkie - delikatne czyszczenie wrażliwych zębów - przeznaczone dla osób mające problemy z dziąsłami oraz mające nadwrażliwośćzębów. Miękkie włókna umieszczone w główce zapewniają delikatniejsze szczotkowanie niż przy użyciu końcówek ProResults, lecz równe skuteczne czyszczenie wrażliwych zębów i dziąseł. Dostępna w rozmiarze standardowym w ilości 2szt oraz 4szt.

6. Końcówki Philips ForKids - końcówki dla dzieci. - deliaktne czyszczenie małych zęów. Dwa rozmiary główek – mniejszy i większy oraz miękkie i super miękkie włókna, zapewniają idealne czyszczenie zębów i dziąseł. Gumową powłokę tyłu główki oraz kształt główek zaprojektowano z myślą o najmłodszych użytkownikach, dzięki czemu czyszczenie zębów jest nie tylko skuteczne, lecz również bezpieczne dla małych zębów i dziąseł. Występują wersji Mini od 4+ roku życia oraz w wersji Standard od 7+ roku życia. Koncówki te pasują do wszystkich modeli szczoteczek nnp: easycleam, healthywhite, healthywhite+, flexcare, flexcare+. platinium, diamondclean, fokids.


Główki szczoteczek

Właściwy wybór dla indywidualnych potrzeb

W systemie główek szczoteczek Philips Sonicare każdy pacjent, niezależnie od wieku i potrzeb, znajdzie główkę idealną dla siebie, dzięki której jeszcze lepiej dopasuje sposób czyszczenia do swoich oczekiwań. Każda z główek zawiera Włókna Przypominające, które blakną, gdy nadchodzi czas zmiany główki na nową. Wszystkie opisane niżej główki są kompatybilne z modelami: DiamondClean, DiamondClean Black, FlexCare Platinum, FlexCare+, FlexCare, HealthyWhite, EasyClean oraz Sonicare for Kids. Dysze są kompatybilne z każdym modelem AirFloss. Dla optymalnego efektu czyszczenia główki należy wymieniać co 3 miesiące, a dysze co 6 miesięcy