Ranking szczoteczek sonicznych do zębów Philips

Nowe produkty

» Brak nowych produktów na tą chwilę

Irygatory dentystyczne

Jest 11 produktów.

Irygatory dentystyczne

Irygatory...

Irygatory dentystyczne

Irygatory stomatologincze do zębów: Philips Sonicare Airfloss,

Oral-b, Waterpik, Panasonic

Irygatory dentystyczne możemy podzielić na dwie grupy irygatory stacjonarne: Oral-b, Waterpik, Panasonic oraz Irygatory bezprzewodowe Philips Airfloss . 

Na pewno irygatory bezprzewodowe Philips AirFloss wyróżniają się tym, że świetnie spisują się w podróży i nie trzeba mieć kabla podłączonego pod urządzenie żeby z niego korzystać.

. Technologia Airfloss Ultra wykorzystuje powietrze pod ciśnieniem do wytworzenia strumienia mikrokropelek powietrza i wody (lub płynu do płukania jakmy ustnej), kierowanego w przestrzenie międzyzębowe. Cząsteczki powietrza w strumieniu osiągają prędkość 180 km/h. Przy tej prędkości stają się twarde i są w stanie fizycznie rozbić łańcuchy bakterii tworzących biofilm płytki nazębnej w przestrzeniach międzyzębowych.

Irygator  Oral-b

Irygatory stacjonarne Oral-b

Jak działa Irygator dentystyczny Oral-b MD20?  Ten irygator stomatologiczny oral-b wykorzystuje w swojej technologii wodę w połączniu z sprężonym powietrzem o wysokim ciśnieniu co z kolei powoduje, że wytwarza się chmura bąbelków która znakomicie czyści przestrzenie między zębowe  nie pozostawiając żadnych  bakterii na naszych ząbkach. Irygator dentystyczny Oral-b MD20 radzi sobie świetnie  nawet w trudno dostępnych miejscach.

Więcej

Produktów na stronie

Produktów na stronie