Ranking szczoteczek sonicznych do zębów Philips

Nowe produkty

» Brak nowych produktów na tą chwilę

Szczoteczki Philips Sonicare

Jest 3 produktów.

Szczoteczki soniczne Philips Sonicare

Szczoteczki soniczne Philips Sonicare

Soniczne szczoteczki do zębów Szczoteczki Philips Sonicare są według nas obecnie najlepszymi szczoteczkami sonicznymi na świcie.

Firma Philips Sonicare jako jedna z pierwszych wyprodukowała szczoteczkę już w technologi sonicznej, dlatego też szczoteczki philips sonicare są obecnie liderem wśród szczoteczek sonicznych kupowanych przez klientów.
Dzięki innowacyjnej technologii sonicznej Philips Sonicare płyn wtłaczany jest głęboko w przestrzenie międzyzębowe oraz wzdłuż linii dziąseł, co prowadzi do wyraźnie czystszych zębów, zdrowszych dziąseł i bielszego uśmiechu.


Szczoteczki Philips Sonicare wyróżnia doskonała precyzja czyszczenia zębów i pozbywania się kamienia nazębnego, dzięki technologii sonicznej, która dysponuję aż 31 000 ruchów sonicznych na minutę. Warto podkreślić iż szczoteczki soniczne philips sonicare posiadają tzw. ruch wymiatający przez co skuteczność usuwania nalotu i pozostałości z jedzenia jest bliska 100% - jednocześnie elimiująć przy tym kamień nazębny. Bardzo wielu dentystów na całym świecie poleca tą technikę mycia zębów.


Tak duże natężenie ruchu (fal dźwiękowych na poziomie 31 000tyś ruchów) powoduje, że dochodzi do zjawiska "kawitacji" która znakomicie pozwala na doczyszczanie niedostępnych wcześniej miejsc w przestrzeniach międzyzębowych.


Jednym z wielu kryteriów przez których nasi klienci decydują się na zakup sonicznej szczoteczki philips sonicare jest fakt iż te posiadają bardzo rozbudowane i pojemne akumlatory LITOWO-JONOWE,które zapwenią naszej szczoteczce wytrzymałość od dwóch do trzech tygodni na jednym ładowaniau (w zależności od modelu szczoteczki) Model Szczoteczki: Philips EasyClean wytrzymuje 2 tygodnie, Szczoteczka HealthyWhite, HealthyWhite Pink, HealthyWHite+, FlexCare, FlexCare+. FlexCare Platinium do 3 tygodni, z kolei najlepsza szczoteczka Philips DiamondClean wytrzymnuje ponad 3tygodnie na jednym ładowaniu!

Szczoteczki soniczne Philips sonicare oprócz znakomitego wyglądu dysponują bardzo ciekawymi akcesoria jak np. ładowarka indukcyjna (w formie szkalnki), etui ładowane poprzez kabel USB bądź bezpośrednio poprzez kontakt, ciekawe etui, stacje dezynfekujące (dezynfektory / sanitazery).

Więcej